Yeni yıla nasıl girelim diyorsanız…

Geçen hafta faaliyetlerini keyifle takip ettiğim Hillside City Club’ten bir davet aldım. Şahsen değerlendirmeyi düşünüyorum. Sanda Spa Hillside sizi de stresten uzaklaşmaya, rahatlamaya ve vücudunuzun gerginliğini atmasına yardımcı olacak bir masajla yeni yıla keyifli ve huzur dolu bir başlangıç yapmaya davet ediyor. Sevdiklerinize de hediye ederek bu keyfi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. SANDA SPA’da uygulanan Crystal Massage, kuvvetli enerjiler yayan ve bu enerjileri olumlu yönde dengelemeye yardımcı olan değerli taşlar kullanılarak yapılıyor. Bu özel masajı deneyimleyerek kendinizi şımartabilir ya da sevdiklerinize armağan ederek yeni yıla yepyeni bir enerjiyle başlangıç yapmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Bu benzersiz masaj ile kendinizi kısa bir tatil yapmış kadar iyi hissedeceksiniz. Crystal Massage’ ı, SANDA SPA’ nın şık tasarımlı hediye çeki ile sevdiklerinize armağan ederek onlara çok keyifli ve unutamayacakları bir yeni yıl hediyesi verebilirsiniz.Peki Sanda Spa nedir? Eski çağlardan bugüne uzanan “kristal ile tedavi yöntemlerinden” esinlenerek hazırladığı Crystal Massage, kuvvetli enerjiler yayan ve bu enerjileri olumlu yönde dengelemeye yardımcı olan değerli taşlar kullanılarak uygulanıyor. Vücutta belirli noktalara yerleştirilen bu taşlar, stresi yok etmeye, bedendeki enerji düğümlerini ve negatif enerjiyi temizlemeye yardımcı olarak kişinin kendini “iyi” hissetmesine olanak tanıyor. Shiatsu, İsveç, Thai ve Lomi Lomi masajlarını kristal taş uygulamasıyla birleştiren Crystal Massage, vücudun tüm gerginliğini atmasına, beden ve ruhun denge ve ahenk içerisinde olmasına destek oluyor.Balili terapistler tarafından uygulanan Crystal Massage, yağsız Shiatsu teknikleri ile başlıyor, daha sonra ise masaj yağları ve Thai masaj teknikleri ile devam ediyor. İsveç masajı ile kaslardaki gerilimin yok edilmesine sağlanıyor ve son olarak Lomi Lomi ile yüz ve boyun bölgesindeki ağrıların gideriliyor. Vücuttaki enerji düğümlerine yerleştirilen kristal taşların ve SANDA SPA’ya özgü yağların iyileştirmeye yardımcı özelliği sayesinde 50 dakikalık terapi sonunda kaslarınız gevşiyor, stresiniz, baş ve sırt ağrılarınız uçup gidiyor.

Sevdiklerine bu masajı hediye etmek isteyenler için SANDA SPA’da cazip avantajlar da var. Bir adet hediye çeki satın aldığınız takdirde 50 dakikalık Crystal Massage 165 TL yerine 145 TL, iki adet hediye çeki alırsanız 330 TL yerine 250 TL ödüyorsunuz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki web adresine göz atabilir ya da telefon numalarını kullanarak Sanda Spa merkezleriyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz:

www.sandaspa.com 

SANDA SPA-Etiler: 0212 352 2500

SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060

SANDA SPA-Trio: 0216 472 0072