Sports International “Zombi Dansı” öğretiyor

1958 -2009 yılları arasında yaşamış olan Michael Jackson yaptığı müzikle birlikte dansları ve özel hayatıyla yüzyılın en çok konuşulan isimlerinden. 25 Haziran 2009’da evinde geçirdiği kalp krizi sonrası öldükten sonra da adından söz ettirmeye devam ediyor. Tarihin en çok satan albümüne sahip olan Michael Jackson şimdi aynı albümün dansıyla karşımızda. Günümüzde bir çok pop ve R&B sanatçısına ilham kaynağı olan Jackson, Robot ve Moon walk dansları sahne performanslarına yeni bir boyut getirmişti. Thriller dansıyla da yeni yılın ilk trendi oldu.

Michael Jackson 80’li yıllarda çıkardığı, tüm zamanların en iyi albümü ve en iyi video klipi olan Thriller’ la olağandışı dans figürleri, makyaj ve kostümleriyle Sports International’ın uzman dans eğitmenleri eşliğinde tekrar canlanacağa benzer.

İlki 10 Ocak tarihinde Sports International İzmir’ de başlayacak olan Thriller workout, daha sonra  İstanbul, Ankara ve Mersin kulüplerinde de devam edecek..

Siz de yeni yılın ilk trendi THRILLER WORKOUT dansı ile spor yapmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın derim. Sports sizlere havaların spor yapmaya engel koşullar sunduğu bu kış günlerinde sıkılmadan form tutma şansını verecek.

Enerjinizin bittiği, yorgun bir gün sonunda spor salonlarından canlanarak çıktığınızı göstermek amacıyla yapılan bu aktiviteye katılabilmeniz için tek şart “zombi makyajı” yapmak.

YouTube Preview Image

2040 Sok. No: 3 Mavişehir Karşıyaka / İzmir

Tel: 0 232 324 15 00

http://www.sportsinternational.com.tr/index.php