Rihanna doğum gününü böyle kutladı

Barbados’ta 21 Şubat resmi tatilmiş. Sebebi Rihanna. Sayesinde (doğum yeri) Barbados eskisinden kat kat popüler olduğu için, genç şarkıcının doğum tarihinin bir gün sonrası “Rihanna Günü” ilan edilmiş, tatil edilip ciddi ciddi kutlanıyor.

Peki Rihanna son doğum gününü nasıl kutladı dersiniz? E o da az değil tabii, sizler bizler gibi Facebook mesajları ve birkaç mumlu pastayla kutlayacak değil ya, geçen 21 Şubat’ı, yani 25. yaş günün çok daha havalı bir şekilde kutladı: Kozmetik markası MAC’la çok özel dört koleksiyon hazırladığını cümle aleme duyurdu. Öyle resmi resmi duyurmakla da kalmadı, sıkı takipçisi olan hayranlarına şöyle bir Tweet de attı: “That’s right baby, I’m a MACgal now!”, yani bebişim, bir MAC kızı olduğunu açıkladı. Kutlama dediğin böyle olur!

Ne de olsa albümleri, klipleri, şarkıları, ödülleri, parfümleri, hayranları, sevgilisi, tatlı bir gülümsemesi, ve tabii şarkısında da söylediği gibi, pırlantaları, kısaca her şeyi var. Daha birkaç gün önce River Island için hazırladığı koleksiyon Londra Moda Haftası’nda görücüye çıktı. Gerçi moda gurularından pek geçerli bir not almadı ama ne de olsa hayranları Rihanna’nın imza attığı her şeye anında sahip çıkıyor. Gelelim doğum günü sürprizi olan Rihanna imzalı MAC koleksiyonuna: RiRi Woo adını taşıyan kırmızı ruju 4 ve 5 Mayıs tarihlerinde New York’ta, bir “pop-up store”da, yani geçici/gezici bir dükkanda satışa sunulacak. Yok satacağı tahmin ediliyor çünkü o gün Rihanna da son turnesinin NY konseri için orada olacak.

Makyajı ve kırmızı ruju çok sevdiği bilinen Rihanna’na bir rujla yetinir mi? Devamında bir yaz koleksiyonu; bir sonbahar koleksiyonu ve özel “holiday” koleksiyonu da gelecek. Ruj, göz farı, fırçalar… Bir web sitesi Rihanna MAC koleksiyonuyla ilgili üç soruluk bir anket hazırlamış. Soru: Rihanna’nın MAC koleksiyonu hakkında ne hissediyorsunuz? Cevap verenlerin çoğunluğu bu koleksiyonu görmek ve denemek için sabırsızlandığını söylemiş. İlkbaharı, Mayıs’ı iple çekmek için bir bahanemiz daha oldu.

YouTube Preview Image