Postkolik’in nisan sayısı yine dopdolu

Nisan2013Birincibog ekibi tarafından hazırlanan ve ilk iki sayısı büyük ilgi gören Postkolik’in nisan sayısı dopdolu. Postkolik’in nisan kapağında Louis Ferrante var.

Louis, suç dünyasına 12 yaşında adım attı. 20 yaşında FBI’ın arananlar listesindeydi. Maksimum güvenlikli bir federal hapishanede 8,5 yıl geçirdikten sonra 33 yaşında şartlı tahliye oldu. Kitaplar yazdı, konferanslar verdi. Hatta İngiltere Başbakanı Gordon Brown’nun elinden ödül bile aldı. Şimdilerde 217 ülkede yayınlanan Inside The Gangster’s Code programının yıldızı… Louis Ferrante’nin sıra dışı yaşam öyküsü, çok özel röportajla Postkolik’te. Röportajı BB yazarı Orhan Meriç gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz sayıda olduğu yine 40 sayfa çıkan Postkolik, bu sayıda da okuyucularına zengin bir içerik vaat ediyor. Örneğin kültür sanat programlarıyla tanıdığımız gazeteci Bedia Ceylan Güzelce ile bloğu Wikibedia.me üzerine konuştuk. Moda sayfamızda 2013 İlkbahar-Yaz gözlük trendlerine el attık. Alışveriş köşemizde şimdiden efsane statüsüne ulaşan Game Of Thrones’un üçüncü sezonun başlaması şerefine, dizinin en güzel lisanslı ürünleri bir araya getirdik. Müzik sayfalarımızda ise   yeni albümleri, ünlü isimlerin turne programlarını, en güzel festival afişlerini ve müziğe dair enteresan notları aktardık.

15 bin adet basılan ve İstanbul’un önde gelen mekanlarında ücretsiz olarak dağıtılan Postkolik, bu aydan itibaren Starbucks’lara da girdi. Starbucks’ın tüm şubelerinde Postkolik dergisini bulabileceksiniz. Bizi izlemeye devam edin…

 

Postkolik reklam filmi:

YouTube Preview Image

 

 

poskolik_say2_yuksek-17

poskolik_say2_yuksek-4