Postkolik yine dopdolu

mayıs2013BirinciBlog ekibi tarafından hazırlanan Postkolik’in yeni sayısı çıktı. Bu sayı ile birlikte dördüncü kez okuyucularının karşısına çıkan derginin kapak konusu hem Avrupa’da hem Türkiye’de yaza damga vuracak festivaller oldu. Yazın en iddialı festivalleri tek tek tanıtılırken, tabii ki festival modası da kapak haberinde yer buldu.

Geçtiğimiz sayıda olduğu yine 40 sayfa çıkan Postkolik, bu sayıda da okuyucularına zengin bir içerik vaat ediyor. Örneğin 20 Nisan’da Hollanda’da gerçekleşen The Lord Of The Rings konserin tüm ayrıntıları bu ay Postkolik’te. Ayrıca Big Appatites projesinin yaratıcısı Christopher Boffoli ile yeni kitabı öncesi özel bir söyleşi de var. Yavaş yavaş yaza girdiğimiz bu günlerde dünyanın en iyi havuzları tanıtılırken, müzik teknoloji ve moda alanlarında yaşanan son gelişmeler de Postkolik’in radarından kaçmadı.

15 bin adet basılan ve İstanbul’un popüler noktalarında ücretsiz dağıtılan Postkolik’i rakiplerinden ayıran en önemli noktalardan biri de yaygın dağıtım ağı. Henüz dördüncü sayısında olmasına karşın, kendisinden çok çok eski dergileri bile aşan bir dağıtım ağına sahip olan Postkolik’i isterseniz online da okumayabilirsiniz.

poskolik_say2_dusuk5

poskolik_say2_dusuk12