Old Skull Heavy Metal Bar açıldı

Malum, Heavy metal dinleyenlere yönelik mekanların sayısı iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. Bu yüzden yeni açılan her mekanı büyük bir memnuniyetle karşılıyorum.

Old Skull Heavy Metal Bar, yaklaşık üç hafta önce kapılarını metal müzik severlere açtı. Taksim’de Atıf Yılmaz Caddesi’nde faaliyet göstermeye başlayan mekan, adından da anlaşılacağı gibi, daha çok Old School metal tutkunlarına hitap ediyor. Mekanın işletmecileri  Mıurat Erek, Selin Benk ve Erhan Kasal Thrash tutkunu üç arkadaş. Fakat Old Skull Heavy Metal Bar’da sanmayın ki sadece Thrash çalıyor. Mekana gittiğinizde başta Death olmak üzere metalin hemen her dalından bir şeyler dinleyebiliyorsunuz.

Global bir gerçek var. Metalci adam züğürttür. Old Skull Heavy Metal Bar’da bu gerçekten yola çıkarak bira fiyatını son derece düşük tutmuş. 50’lik Efes Fıçı 5 lira dersek herhalde ne demek istediğimi anlatmış olurum. “Beni bira kesmez 50’lik biranın yanında bir de tekila içeyim” derseniz o zaman ödeyeceğiniz para 8 lira.

Güzel müzik dinleyip, arkadaşlarla kafa dağıtma peşindeyseniz en kısa zamanda Old Skull Heavy Metal Bar’a gitmenizi tavsiye ederim. Duvarlardaki enfes posterleri de beğeneceğinizden eminim.

Ayrıntılı bilgi için Old Skull Heavy Metal Bar’ın Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mekanın açılışı şerefine sizlere Sacrifice’tan şu efsane şarkıyı gönderiyorum:

YouTube Preview Image