“Koruncuklar” için zumba yapıyoruz!

1

Gençlik ve Spor Bayramımızın coşku ve heyecanının dopdolu yaşanacağı bir etkinlik geliyor:19 Mayıs Pazar sabahı Caddebostan sahilinde denize karşı, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı çocukları (Koruncuklar) için kıpır kıpır Zumba  ile dans etmeye ne dersiniz?

Dans Hayattır! Etkinliğiyle, hem Zumba ile spor yapılacak hem de Türkiye ” Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı Bolluca Çocuk Köyü ” spor merkezinin asgari ihtiyaçları karşılanacak. Ayrıca köydeki çocukların düzenli bir spor rutinine kavuşmaları için spor eğitmenlerine Zumba eğitimi verilerek köylerinde haftada üç günlük bir tempoyla Zumba derslerinin başlatılması sağlanacak. Koruncuk Vakfı ile ilgili detaylı bilgi  için http://www.koruncuk.org/

2Dünyanın dört bir yanında 14 milyon kişi tarafından yapılan, hem dans hem spor konseptiyle eğlenceli bir program öneren Zumba , egzersiz dünyasında devrim niteliği taşıyor. Kıpır kıpır latin ve dünya müziklerini, takip edilmesi kolay dans hareketleriyle birleştiren bu sağlık programı ile amaç, eğlenerek formda kalmak. Herhangi bir ön dans bilgisi ya da yeteneği gerektirmeyen program, Jennifer Lopez, Victoria Beckham ve Nicky Hilton gibi ünlülerin de egzersiz planlamasında yer alıyor.

 Türkiye’nin önde gelen zumba  eğitmenleri, bu spor dansı ile 19 Mayıs Pazar sabahı Caddebostan’da bizim için nefes kesecek, sürprizlerle dolu bir program hazırladılar!

 Minik, genç, yetişkin 7’den 77’ye herkes günün anlam ve önemini coşku ve heyecanla yaşatacak bu ücretsiz etkinliğe davetli! Organizasyonda sevgi, özgürlük ve coşkuyu temsilen pembe, mavi ve turuncu giyilecek.

Yer: ​​​Caddebostan Marina

Tarih/ Saat:​​ 19 Mayıs Pazar 10.30 – 12.30

İrtibat: ​​Actifit Sports & Entertainment

​​​melis@actifit.com.tr

​​​HEP Dans

Hande Ermiş

​​​hande.ermis@hepdans.com