Instagram fotoğraflarınız artık Polaroid formatında!

Henüz teknoloji böylesine çılgın atmaya, herkes kendi cebinde fotoğraf makineli/video kameralı telefonlar taşımaya başlamamışken Polaroid fotoğraf makinesi ne kadar büyülü bişeydi, hepiniz hatırlarsınız. 32 pozluk filmi bitirip fotoğrafçıya tab ettirmeyi beklemenin bünyelerde yarattığı sabırsızlığı ortadan kaldıran, en güzel anları yine o anda ölümsüzleştirmeye yarayan bu küçük karelerin hepimizin geçmişinden bu zamana taşıdığı bir dolu anı vardır. Sözün kısası, Polaroid kareleri hepimiz için nostaljik birer güzellik ve albümlere sıkıştırmaya kıyamayacağınız fotoğrafların büründüğü en güzel şekil.

Ve size konuyla ilgili güzel bi haber: Artık bu nostaljik güzelliği Instagram fotoğraflarınız içinde kullanabilecek olmanız. Telefonunuzdan gerçekleştireceğiniz yalnızca 3 dakikalık bir işlemle, en güzel anılarınızı taşıyan Instagram karelerini Polaroid formatında bastırabiliyorsunuz. Sonrasında ister panonuza raptiyeleyin, ister paketin içinde fotoğraflarınızla birlikte gelen ip ve mandallarla duvarlarınızı süsleyin – orası size kalmış. Hele işin içine bir de kişiselleştirme hadisesi girince, tadından yenmiyor bu Polagramlar. Mesela, Alaçatı’da güneşlenirken denize doğru uzattığınız ayaklarınızın fotoğrafını en sevdiğiniz şarkının sözleri ve o günün tarihiyle Polagram’ınızın üzerine yazabiliyorsunuz ki, İstanbul’daki soğuk ve yağmurlu bir Şubat gününde duvarınıza baktığınızda aynı sıcaklığı ve huzuru doyasıya hissedebilesiniz :)

product4

Velhasıl, fotoğraf çekip Instagram’da paylaşmak şahane bi’şey de, o fotoğraflara dokunmanın ve telefon ekranından başka bir yerde doyasıya seyretmenin keyfi bambaşka. 16’lı Polagram fotoğraf setinin fiyatı yalnızca 34,90 TL.

Dünyanın en güzel hediyesi ölümsüzleştirilmeye değer anılar; anıları ölümsüzleştirmenin en güzel yolu ise onlara dair fotoğraflar… İlgilenenler için http://instacorner.com/ Polagram’larıyla hizmetinizde. Yalnızca 3 dakikada, hayatınızın en güzel anlarına dokunmayı bi deneyin; pişman olmanız mümkün değil!