Instacorner’la fotoğraflarınız her köşede!

1660d25440a611e3ab9022000a9f14bb_8Sosyal medyayla içli dışlı olan herkesin malumu olduğu üzere, bir Instagram furyasıdır almış gidiyor dünyayı. Öyle ki bu kare formatında çekilen fotoğrafları türlü filtrelerle düzenleyerek arkadaşlarınızla paylaşma imkanı veren programın, Facebook’un tahtını salladığına dair haberler bile çıkıyor. İnsanlar yaptıklarını artık “Rumelihisarı’nda kahve keyfiii” şeklindeki anlık iletilerle değil de, çektikleri fotoğraflarla paylaşmayı tercih ediyorlar – zira hem daha kolay, hem daha çok şey anlatıyor, hem de bir nevi yaşanan anları fotoğrafla ölümsüzleştirmek gibi duygusal bir yanı var.

Siz de benim gibi “Instagram çıktığından beri herkes de kendini fotoğrafçı sanmaya başladı canım!” diye çığıranları umursamadan bu programı keyifle kullanmaya devam edenlerdenseniz, size güzel bir haberim var. Artık Instagram’da paylaştığınız fotoğrafları istediğiniz yerde sergileyebilecek, ya da unutulmasını hiç istemediğiniz anları sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz. Zira Instagram fotoğraflarınızı birbirinden şirin magnetlere dönüştürerek elinize ulaştıran Instacorner ekibi “yaşadığınız anları ölümsüzleştirmek için” her an hazır ve nazır!

1383144_639585266081077_1143229773_n

Fotoğraflarınızı magnete dönüştürmek için, www.instacorner.com adresinden ulaşabileceğiniz siteye kendi Instagram hesabınızla giriş yapmanız ve seçtiğiniz fotoğrafları sipariş etmeniz yeterli. 9’lu setler halinde elinize ulaşacak magnetleri evinizin dilediğiniz köşesinde sergileyebilir, ya da çok hoş ve farklı bir hediye olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz. Siparişi verdikten sonraki 3 iş günü içinde magnetleriniz kapınızda. Sonrasında artık kendi kişisel Instagram sergiciğinizi mi kurarsınız, yoksa buzdolabını baştan aşağıya magnetlerle mi kaplarsınız size kalmış. Benim aklıma şu IKEA’da satılan metal plakalardan büyükçe bir tane alıp oturma odasının duvarına çakmak geliyor. Sonrasında çerçeve derdine düşmeden onlarca fotoğrafı sergileyebilirim – buyurun size dekorasyon açılımı.

Instacorner sosyal medyaya yeni bir deyim kazandıracak gibi: “Yazı uçar, fotoğraf kalır.” Ölümsüzleştirmeye doyamayacağınız anlarla dolu bir gün dilerim efem. Hoşçakalın.