Gülmeye hazır mısınız?

Herkese mutlu Pazarlar… Eğer gülmeye hazırsanız hemen bu haftanın en komik 10 videosunu izlemeye başlayabilirsiniz. Kahkahanız bol olsun…

Toplu taşıma araçlarını karşı mesafeli misiniz? Peki ama gideceğiniz  yol çok uzun mesafeyse ne yapacaksınız? Trafikten ve benzin parasından yırtmak için, yine toplu taşıma araçlarına bineceksiniz. “Ölsem de binmem” diyorsanız, büyükşehir belediyeleri, yolculukları daha cazip hale getirdi, haberiniz olsun.

YouTube Preview Image

Acemi sihirbazın şovu var sırada. Kimbilir belki de şovu olması gerektiği gibi tamamlasa bu kadar çok izlenmezdi ne dersiniz?

YouTube Preview Image

Bazı insanlar o kadar cimri oluyor ki, ev değiştirirken, koskoca daireyi, tek başlarına taşıyorlar. Sebep, nakliye parası ödememek… İşte bu adamlardan birini izleyeceğiz şimdi. Koca buzdolabını, çamaşır sepeti gibi sırtlayıp, kamyonetin arkasına atıyor.

YouTube Preview Image

Biraz önceki amcanın, sanayide çalışan kardeşi de onun gibi. Bunlar konu ağır eşyalar oldu mu kimseyi işe karıştırmıyor, sorunu kendi metodlarıyla çözüyor.

YouTube Preview Image

Özellikle yabancıların düğünlerinde adettendir. Düğünün sonunda gelin çiçeği atar. Yakalayan hanım kızın da sıradaki gelin olacağına inanılır. Buyrun evde kalma korkusu yaşayan kızların çiçek yakalama dramı…

YouTube Preview Image

Gün boyu çalışan bir köpek ve yorulduğu için ona masaj yapan sevgili dostu kediye bayılacaksınız…

YouTube Preview Image

Zaman zaman gazetelerde ve televizyonlarda, vahşi hayvanların hayvanat bahçelerinden kaçtığına dair haberler görürüz. Peki hayvanat bahçesinden kaçan bu vahşi hayvanların, devlet dairelerinde, bilemediniz bankalarda işi olamaz mı efendim?  Belki kredi kartlarının son günü gelmiştir, belki uzaktaki yavrusuna havale yapacaktır…Olamaz demeyin, videomuzu izleyin…

YouTube Preview Image

Evcil hayvanlar ilgi bekler, sevgi ister onu anladık da bu kediler bir başka..Buyrun karşınızda sevimli bir sevgi arsızı..

YouTube Preview Image

Afrika’dan, muhtemelen adını hiç bilemeyeceğimiz bir yetenekle tanıştırmak istiyorum şimdi sizi. Gerçekten yetenekli bir kadından, enfes bir gitar dinletisi..

YouTube Preview Image

Eurosport’un seçtiği  en çılgın 10 sporun videosu var  sırada. Lütfen evde denemeyin…

YouTube Preview Image