Gişe filmlerine alternatif komik sonlar

Aylarca vizyona girmesi için beklediğimiz ve arşivlerimizde defalarca izlenecek filmler olarak yerini alan ‘gişe bombası’ filmlere ‘ How it Should Have Ended’ diyerek alternatif komik sonlar hazırlayan bir siteyle tanıştım ve hazırlamış oldukları videoları izlerken oldukçada eğlendim. Belki aranızda çoktan bu siteyi keşfedenler olmuştur. Bilmeyenleri için yazının sonunda link takviyesi yapmayı ihmal etmeyeceğim fakat öncelikle altyazı eklenmiş olan birkaç videoyu sizlere sunmak isterim arkadaşlar…

Titanic nasıl sona ermeliydi?

Önceliği Titanic’e vermek istedim zira kendisiyle derin duygusal bir bağ var aramızda. En son 3D versiyonunu da izleyerek sayısız kere izlenmiş olduğum film için söz konusu sitede ‘böyle bitseydi daha gerçekçi olurdu tabii ki’ dedirten bir son hazırlamışlar. Jack’e hak vermemek elde değil maalesef.

 YouTube Preview Image

Alacakaranlık nasıl sona ermeliydi?

Alacakaranlık Serisi şüphesiz ki başlı başına bir olaydır. Yıllarca Bella vampir olmasın diye dişini tırnağına takan Cullen Ailesi önceden bu videoyu izleme şansına sahip olsalardı kuşkusuz bu alternatif sonu tercih ederlerdi diye düşünüyorum.

YouTube Preview Image

Açlık Oyunları nasıl sona ermeliydi?

Açlık Oyunlarını nasıl bilirsiniz? Show yaparak sponsor toplamaya çalışan haraçların kanlı hazin hikayesidir değil mi? Serinin ilk filminde bir çok zayiat verilmiş olmasına rağmen aşk ve dostluk galip gelmişti. HISHE grubu bu sonu biraz değiştirmekte sakınca görmemiş anlaşılan. Bakalım beğenecek misiniz?

YouTube Preview Image

Harry Potter nasıl sona ermeliydi?

Harry Potter’ın kitapları ve filmleri benim için ayrı bir yerdedir. İzlemeden önce buna da mı el attınız dedim ama Hermione’nin elindeki zaman döndürücüye yapılan vurguya gülmeden edemedim doğrusu.

YouTube Preview Image

Konuyu sonlandırmadan önce özellikle belirtmek istediğim bir şey var. Burada sadece çevrilmiş videolara yer vermek istedim. Fakat siteye bir göz atarsanız özellikle Batman ve Superman arasındaki diyaloglarda gülme garantisini veriyorum. Ayrıca The Lord of the Rings, Spiderman, Ironman, Thor gibi saymakla bitmez bir çok gişe filminin ve dizilerin alternatif sonlarına da ulaşacaksınız. İyi eğlenceler.

HISHE: www.howitshouldhaveended.com

Comments
  1. İbrahim Salı

    Açlık Oyunlarını okumayı izlemeyi düşündüğüm için izlemedim, Diğerleri mükemmel özellikle Harry Potterlı kısım, Son kısımdaki replikler özellikle.