Erkekler ve burçlar

Umarım bu satırları okurken eğlenir; e birazını da “bir kenara” not edersiniz. Bu arada, aslında burçlarla ilgili açıklamalar çok daha detaylı ve uzundu, hepsini mecburen kısalttım.

OĞLAK 22. Aralık – 19. Ocak: Oğlak erkeği burçlar arasında belki de en hırslı olanıdır. İsteklerine mutlaka ulaşır. Çok disiplinli, çok çalışkan; aynı zamanda çok da çekicidir. Buna rağmen bazen ilk adımı atmaktan çekinir. Sevgili değil, hayatının kadınını arar.

KOVA 20. Ocak – 18. Şubat: Kurallar ve yasaklardan nefret eder. Özgürlüğüne düşkündür. Bu yüzden de, Kova erkeğini elde etmek için ihtiyacınız olan en önemli şey sabırdır. Arkadaşları tarafından çok sevilir ama zor anlarda bazen çözüm üretmek yerine kaçar.

BALIK 19. Şubat – 20. Mart: Hassas ve duygusal Balık erkeğini en iyi tanımlayan iki kelime. Onu bilerek ya da bilmeden yaralarsanız, yandınız, bunu unutmayacaktır. Hayatının kadınını bulması uzun sürse de eninde sonunda mutluluğu yakalar.

KOÇ  21. Mart – 19. Nisan: Koç erkeği anlayışlı oluşu ve dürüstlüğüyle tanınır. Ve bu özellikleriyle kadınların gözdesidir. Ancak dikkat! Yaşam rotasını kendi çizmek ister. Kısaca, ona ne yapması gerektiğini asla dikte etmeyin, yoksa siz kaybedersiniz.

BOĞA  20. Nisan – 20. Mayıs: Sorumluluk sahibi ve romantik oluşuyla kadınların ideal erkeğidir. Ancak ona yaklaşmak ve kalbini kazanmak için önce duvarlarını yıkmanız gerekebilir çünkü Boğa erkeği çevresindekileri kendi süzgecinden geçirmeyi yeğler.

İKİZLER  21. Mayıs – 21. Haziran: Bir İkizler erkeğini tanımak için bazen bir ömür yetmez. Flörtöz ve çekicidir, arzu ettiği her kadını etkileme konusunda üzerine yoktur. Ancak “oyunun kuralları”nı hep kendi belirlemek ister. Çok mutlu da eder, mutsuz da.

YENGEÇ  22. Haziran – 22. Temmuz: Yengeç erkeği birlikte iyi vakit geçirebileceğiniz bir arkadaş; ve iyi bir aile babası adayıdır. Aynı zamanda değişkendir. Esprileriyle eğlendirirken bir anda çekilmez birine dönüşebilir. Bu aslında hassas olduğunu da gösterir.

ASLAN   23. Temmuz – 22. Ağustos: Dikkat çekmekten hoşlanır ve lider olduğunu herkese hissettirir. Bir Aslan erkeğine emirler vermeye ya da onu zorlamaya kalkmayın, bu işe yaramaz. Kıskançsanız en iyisi ondan uzak durun çünkü etrafı hep kalabalıktır.

BAŞAK 23. Ağustos – 22. Eylül: Bir ilişkide yapılan bağlayıcı söylemler Başak erkeğini etkilemekten çok korkutur. O pratik ve materyalist bir dünyada yaşamakta. Kendi duygularını da kolay kolay dile getiremez. Bununla birlikte, çok güvenilir ve sadıktır.

TERAZİ 23. Eylül – 22. Ekim: Terazi erkeği uzlaşmacı kişiliğiyle bilinir, tartışmalardan uzak durur. Ve en güvenilir sevgililer bu burçtan çıkar. Detaylarla ilgilenmek yerine bütüne önem verir. Çekiciliği ve sempatisiyle istediği kadını elde etmekte zorlanmaz.

AKREP 23. Ekim – 21. Kasım: Enerjisiyle başa çıkmak zordur. Aynı zamanda çok çekicidir. Akrep erkeğinin tavrı “ya hep ya hiç”tir. Kafasına koyduğunu yapar. Bazen onu fark etmeniz biraz zaman alabilir çünkü sizi önce uzaktan izlemeyi tercih eder.

YAY  22. Kasım – 21. Aralık: Diğer burçlar arasında en açık ve samimi olandır.  Yay erkeğinin çevresi her zaman kadınlarla çevrilidir. Etkileyemeyeceği bir insan pek yoktur. Yine de gerçek aşkı bulması kolay değildir çünkü maceracıdır ve değişikliği sever.