Eddie Izzard kesinlikle kaçmaz

eddie_izzard_01 (1)Dünyanın bir çok ülkesinde kapalı gişe sahnelediği gösterileriyle tanınan İngiliz Stand up sanatçısı Eddie Izzard, 2013 dünya turnesi kapsamında tek gösteri için Türkiye’ye geliyor.

19 Mart’ta Force Majeure (Mücbir Sebepler) ile dünya turnesine başlayan Izzard, turne kapsamında Cardiff’ten Katmandu’ya, Moskova’dan Mumbai’ye, dünyanın birçok yerinde sahne alacak.  Turne kapsamında tek gösteri için 1 Nisan 2013’de İstanbul’da Maslak TİM’de olacak Eddie Izzard, bu gösterisiyle Türkiye’de bir ilke imza atmış olacak. Gösterisini İngilizce olarak sahneleyecek olan Izzard, sahnede tercüman kullanmayacak.

Kuşağının önde gelen stand up komedyenlerinden biri olan Eddie Izzard aynı zamanda aktör ve dublaj sanatçısı. İngiliz komedyen Eddie Izzard sayısız film de rol almasının yanı sıra, Cars 2 filmindeki seslendirmesiyle çocuklar tarafından da tanınıyor.

Eddie Izzard, The Riches adlı televizyon dizisinde başta olmak üzere, Oceans 12, Oceans 13, Mystery Men, Shadow of the Vampire, The Cat’s Meow, Across the Universe, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian ve Valkyrie gibi birçok filmde rol aldı. Izzard’ınDress to Kill gösterisiyle aralarında bireysel gösteri dalında 2000 yılında Primetime Emmy ödülünün de olduğu çok sayıda ödülü bulunuyor.

Gösterisinden bir parça:

YouTube Preview Image
Comments
  1. Rap Erbabi

    Gidilesi bir gösteri.. Bir de tercüman olaydı iyiydi ama..