burn İstanbul Rail Jam’e hazır mısınız?

24 Şubat Pazar günü santralistanbul çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. burn, extreme sporların en havalısı olduğunu düşündüğüm snowboarding’in dünyadaki en büyük isimlerini İstanbul Rail Jam kapsamında Türkiye’ye getiriyor.

5 Ocak Cumartesi günü Ankara’da başlayan, İzmir’e geçen ve 4 haftadır İstanbul’da devam eden burn Rail Jam Turkey Tour geçtiğimiz Cumartesi Kartal Atalar Migros’ta sona erdi ve artık sıra büyük final olan İstanbul Rail Jam’e geldi. santralistanbul’da çarşamba günü kurulmaya başlanılacak dev konstrüksiyonun Cumartesi günü sonlanması ve Pazar gününe hazır edilmesi planlanıyor.

Kurulumun en büyük özelliği snowboard’cuların rail üzerinde şovlarını yaparken aynı anda, konstrüksiyona bitişik olacak bölümde maNga, Cartel, BeeGee ve Ayşe Hatun Önal’ın sahne alacak olması. Türkiye’de önceden bu büyüklükte ve standartlarda bir extreme sports event’i gerçekleştirilmedi.

 

burn İstanbul Rail Jam 24 Şubat santralistanbul

YouTube Preview Image

Bununla birlikte etkinlik ücretsiz ve herkesin katılımına açık olacak. 24 Şubat Pazar günü için çok özel bir programınız yoksa 2013’ün bu en cool etkinliğini bence kaçırmamalısınız.

Comments
  1. Hey There. I found your weblog using msn.
    This is a very neatly written article. I’ll make
    sure to bookmark it and come back to read extra of your helpful information. Thanks for the post.
    I will definitely comeback.