“Arada Sanat Festivali” soruyor: Ben Kimim?

Türkiye – Hollanda 400. Yıl Etkinlikleri kapsamında Hollanda Konsolosluğu’nun da desteğiyle 27 – 30 Eylül tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek festival akıllara şu soruyu getirecek: “Ben Kimim?”

Festival, birey-toplum ilişkisi içinde, devamlı insanlara giydirilen kimlikleri sorgulayacak ve insanın saf kimliğine ulaşması mümkün mü? gibi soruları masaya yatıracak.

 “Arada Sanat Festivali”nin bu sene gerçekleştirilecek “Ben Kimim” temalı İstanbul ayağında sergiler, dans ve tiyatro performansları, müzik dinletileri, workshoplar gibi etkinlikler bulunuyor. Festivalde Amsterdam’dan 2 tiyatro ve performans grubu da yer alıyor. Ayrıca İstanbul’dan açık çağrıyla seçilen genç sanatçıların işleri de festival ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak. Arada Stüdyo da “Vasıfsız Eleman” projesiyle ilk kez kendi oluşturduğu projeyi festivalde sunacak.

Festival kapsamındaki etkinlikler Arada Stüdyo, Mimar Sinan Üniversitesi Bomonti Kampüsü, Yıldız Teknik Üniversitesi Salonu, Kozzy AVM Tiyatro Salonu, Talimhane Tiyatrosu, Kadıköy Meydanı gibi mekanlarda sanat severlerle buluşacak.

Program hakkında bilgi almak için:

http://www.aradafest.com/program.html