29 Eylül’ü Ajandalarınıza Not Edin!

Intersport-İmaj-Görseli-1024x6822

Sporu hayatın her alanına taşıyan dünyanın en büyük spor ürünleri markası Intersport, 29 Eylül 2013’te İstanbul’da koşu severler için tamamen profesyonel bir parkurdan oluşan ödüllü Intersport Run etkinliğini düzenliyor!

483916_532173346850557_1513673413_n

Birinciblog olarak bizim de orada olacağımız hatta bizim de koşacağımız bu keyifli maraton sabahın o sessiz, sakin ve de en güzel saatlerinde Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek. İş stresi, günlük yaşam içerisindeki koşturmalar derken kendimize ve spora her zaman vakit ayıramayabiliyoruz. Bu da gün içerisinde farketmeden vücudumuza yüklediğimiz stres ve negatif enerjinin günden güne birikerek artmasına yol açıyor. Intersport sizlere keyif duyacağınız ve tüm negatif enerjinizden arınacağınız, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte katılabileceğiniz spor ve dostluk dolu bir organizasyon sunuyor.

Belgrad Ormanı’nda 11 km koşulacak parkurdan önce dilerseniz start noktasına kurulacak Intersport Kasabası’nda sporcu masajınızı ve ayak taban analizinizi yaptırabilirsiniz hem de hiçbir ücret ödemeden!

Running

Farklı klasmanlarda kadın ve erkeklerde birinci, ikinci ve üçüncülerin ödüllendirileceği Intersport Run’da kategoriler şöyle: genel klasman, 18-35 yaş, 36-45 yaş ve 46 yaş ve üzeri. Dereceye giren kadın ve erkek yarışmacıların ayrı ayrı ödüllendirileceği yarışmada, birinci olan kadın ve erkek yarışmacılara 1.000 TL, ikincilere 750 TL ve üçüncülere 500 TL değerinde ödül verilecek. Genel klasmanda galip gelen yarışmacılar ise Salomon ve Yurbuds’dan çeşitli hediyelerin sahibi olacak.

Siz de 29 Eylül 2013 Pazar Günü Belgrad Ormanı’nda gerçekleşecek Intersport Run etkinliği ile spor ve keyif dolu bir Pazar günü geçirmek istiyorsanız  www.intersportrun.org  sitesini ziyaret ederek, detayları görebilir ve başvuru formunu doldurup kaydınızı yaparak yarışa katılabilirsiniz.