14 Şubat hediyeniz hazır: Aşk Kitabı

Ünlülerin astroloğu Maria Shaw’ın ilk aşkına ithaf ettiği ve sizin de “hayatınızın aşkı”nı bulabilmeniz için özenle kaleme aldığı Aşk Kitabı, (orijinal adıyla The Book Of Love) imdadınıza yetişmek üzere raflardaki yerini bu hafta sonu almış olacak. Hani tam da sizin sevdiceğinize harıl harıl hediye arayacağınız bu hafta sonu… Hesaplı fiyatıyla güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm bu kitap, konuya merak duyanlara çok güzel tüyolar veriyor. Hem de zaman zaman epey güldürerek! Mesela birbiriyle uyumlu çiftlere örnekler verirken popüler sinema oyuncuları, müzisyenler v.b. arasından enteresan eşleşmeler sunuyor. 

Kitabı yayına hazırlayan Gün Yayıncılık güzel de bir sürpriz hazırlamış. Kitapla beraber son zamanların en popüler ve ünlü astrologlarından Egemen Töreli’nin burç yorumlarıyla hazırlanmış olan 35*50 cm ebadında, renkli kuşe kağıda basılmış bir poster hediye ediliyor. Sevgililer Günü’ne özel kalp şeklinde kesime sahip pırıl pırıl bir kılıf içerisinde satışa sunulmuş olan bu eseri kendinize, sevgilinize ve sevdiklerinize hediye etmek için 14 Şubat haftası güzel bir fırsat sunuyor bizlere. Bu arada yayın evi yakın zamanda “Egemen Töreli ile Aşkın Kılavuzu” adlı yeni bir kitabın da duyurusunu yapmış durumda.

Peki, bu hayli eğlenceli görünen kitabın içerisinde neler var? Kitaba ait bülten ve arka kapak metninden bir göz atalım.

Beklediğiniz aşk kapıda (mı?) Bu kitabı arkadaşlarınıza ödünç vermeyin çünkü asla geri gelmez! Beyaz atlı prensinizi ve prensesinizi nasıl tanıyacağınızı, onun kalbini nasıl kazanacağınızı bu eğlenceli rehberle öğrenin.

Burcunuzun özeliklerini gerçekten ne kadar biliyorsunuz? Peki ya hangi burçların doğal aşkınız, hangilerinin ezeli rakibiniz ya da en iyi dostunuz olduğunu? Numaraların gizli ve sadece size özel anlamlarını daha önce duymuş muydunuz?  Mumların niyet elçisi olduğunu, takılarınızdaki taşların her birinin aslında özel bir misyon taşıdığını tahmin  edebiliyor musunuz? Ve ellerle renklerin anlam dolu dünyasının kapısını aralamak ister misiniz? İşte bu soruların cevaplarını Aşk Kitabı, sabırla ve özenle veriyor.

İçindekiler:

Burçlar: Her burcun kişilik özellikleri, aşk uyum rehberi

El falı: El falı teknikleri ve ipuçları

Numeroloji: Aşk sayısı uyumunu anlamanın basit formülleri

Mumlar: Niyetler ve dilekleri gerçekleştirme

Taşlar: Taşların anlamları ve taşlarla dilekleri gerçekleştirme

Renk falı: Renklerin anlamları ve renklerle dilekleri gerçekleştirme

İşte böyle… Hemcinslerime sesleniyorum: Bu 14 Şubat’ta sevgilinize hediye edeceğiniz bu güzel kitap gününüzü kurtarabilir. Güzel bir yemek ve bir kadeh içeceğin ardından, ona vereceğiniz bu alımlı hediyeyi sizlere duyurduğum için teşekkür etmenize de hiç gerek yok, makbule geçtiyse ne mutlu…