10 komik video

Herkese merhaba bu hafta da her zaman olduğu gibi güldürme ve kahkaha attırma etkisi büyük videolarım var. En komik ve en eğlenceli 10 tanesini seçtim. Hiç vakit kaybetmeden başlayalım. İlk videomuz biraz sulu yani suda geçiyor aslında. Acemi bir kürek takımı antrenman yapıyor. Onlara da daha acemi bir kurtarma ekibi eşlik edince bakın neler oluyor?

YouTube Preview Image

Efendim acemilik halleri bunlar, oluyor böyle vakalar. Ama beterin beteri var, biraz önceki arkadaşlar en azından kanoya binmeyi başarmışlar, bir de hobi macerası daha başlamadan bitenler var…

YouTube Preview Image

Çok tatsız ama trafikte seyreden araçların yayaya çarpmasıyla meydana gelen kazalarla çok sık rastlıyoruz. Bazen sürücü hatası bazen de yayanın dikkatsizliği yol açıyor bu kazalara… Ama ben böylesini ilk defa gördüm. Bir yaya tramvaya çarpıyor. Lütfen sevgili yayalar gözümüzü dört açalım, olmuyor böyle…

YouTube Preview Image

Yer bir hayvanat bahçesi. Kahramanımız moda düşkünü asortik bir şempanze. Boş zamanlarında defile defile  geziyor. Nerede trend nerede stil hepsi onda. Tam bir alışveriş çılgını…Sezonda  bir t-shirt beğeniyor, şanssızlık bu ya maalesef bedeni kalmadığı için alamıyor. Ama ne olsa beğersiniz, alamadığı t-shirt’ü kendisini ziyarete gelen bir adamın üzerinde görmesin mi? Olanlar oluyor…

YouTube Preview Image

Şimdi bir başka hayvanat bahçesine gidiyoruz. Bu kez başrolde teknoloji tutkunu, oyun kurdu bir penguen var. Tablette oyun oynamaya bayılıyor. Yine kendisini ziyarete gelen bir adamla konuşurken, adam oynadığı oyunda level atlayamadığından dert yanıyor. O da gel ben hallederim senin işini diyor.

YouTube Preview Image

Opera sever misiniz? Herkesin müzik zevki farklıdır tabii  ama mesela ben operayı çok seven bir köpek tanıyorum. Evet yanlış duymadınız bir köpek…kendisi evinin penceresinden sokağı seyrederken, bir yandan da opera dinliyor ve hatta eşlik de ediyor..

YouTube Preview Image

Evdeki elektik süpürgesinden hiç hoşlanmayan, süpürgeyle bir türlü yıldızı barışmayan pek çok kedinin videosunu izledik bugüne kadar… Ama ben bütün bildiklerinizi ve ön yargılarınızı bir kenara bırakın derim. İşte elektik süpürgesine hasta bir değişik kedi…

YouTube Preview Image

Üşengeçlik, tembellik bir hastalık olabilir mi sizce? Ben karar veremiyorum ama mesela hepimizin bazen koltukta uyurken yatağa gitmeye üşendiği çok olur. Hatta o koltukta uyurken donarsınız ama bırakın yatağa gitmeyi yan koltuktaki battaniyeyi almaya bile üşenirsiniz hani… Şimdi tüm bunların üstünde bir baş üşengeç ile tanışacaksınız. Yok artık bu kadarı da biraz fazla diyeceksiniz..

YouTube Preview Image

Bazen can sıkıntısını seviyorum. İnsana olmayacak şeyler yaptırıyor. Ve inanmazsınız bazen ortaya çok iyi işler çıkıyor. Aynen böyle bir video izleyeceksiniz şimdi. Canı çok sıkılan iki arkadaş hayvanların sıçrayışlarına kafayı takmış ve kurbağadan maymuna, yunustan kuşa kadar pek çok hayvanın sıçrayışını kendilerince taklit etmişler…İzliyoruz..

YouTube Preview Image

İki kafadarın videosunu izleyeceksiniz şimdi de… Almışlar ellerine enstrümanları bir keyif, bir müzik ziyafetidir değme gitsin…Şaka bir yana düşünce gayet yaratıcı, burun bir de siz izleyin, bakalım beğenecek misiniz?

YouTube Preview Image

 

Kahkaha dolu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle… :)